Alkolmetreler

Alkolmetreler, trafikte güvenliğin sağlanması ve alkol yasağına uymayan sürücülerin tespit edilebilmesi için gerekli olan bileşenlerdir. Sadece trafik koşullarında kontrol için kullanılmamakta olan cihazlar, ihtiyaç duyulması durumunda sağlık kontrollerinde de görev alabilmektedir. Detaylı ve hassas ölçümleri sağlayan alkolmetreler delil niteliği taşıyan her türlü kaydı alabilmektedir. Armas Elektronik son teknolojik detaylar ile donanımını geliştirdiği alkometre cihazları ile hem yasa koyucularının işini kolaylaştırmakta hem de trafik polislerine pratik kullanımlı cihazlar sunmaktadır.
Ölçümlerinim tam doğruyu yansıtması gereken alkolmetrelerin kullanıcı dostu menüleri ile her bir yetkiliye de kolaylık sunulmaktadır. Bu sayede cihaza adapte olma süresi minimuma indirilmektedir. Armas Elektronik alkometre cihazı, yasal gerekliliği bulunan tüm sertifika ve yetkinliklere de sahiptir. Kanunları uygulamada ciddi bulguların elde edilmesini sağlayan alkometreler sayesinde trafiğe çıkmasının uygun olmadığı çok sayıda sürücü yakalanabilmekte ve trafikte maksimum güven sağlanabilmektedir.

Delil Özellikli Alkolmetreler
Delil özellikli alkolmetreler, elektrokimyasal sensörlere sahiptir. Böylelikle her seferinde hassas ve doğru ölçüm yapılabilmektedir.. Alkolmetreler pratik taşıma çantaları sayesinde hiçbir parçası kaybolmadan senelerce kullanılabilmektedir.  Üstelik taşıma çantası, cihazı tüm darbelere karşı koruma görevi de görmektedir.
Armas Elektronik dijital alkolmetreler sahip oldukları teknolojik donanımı ile ölçüm yapılabilme imkanı olmayan durumlarda da kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaktadır. Üflemesi yeterli olmayan kişiler başta olmak üzere baygın kişilerde de ölçüm yapabilme imkanı bu cihazlarla mümkündür. Böylelikle trafik ve sağlık ekipleri, başarılı ölçüm sonuçları elde edilebilmektedir.

Delil özellikli alkolmetreler yüksek veri kaydına alabilmektedir. Böylece uzun süreli kullanımlarda problem yaşatmamaktadır. Opsiyonel sunulan yazıcı, klavye ve veri transferi yazılımı bileşenleri ile de tam uyumlu çalışabilen alkometreler ile ölçüm sonuçları rahatlıkla çıktı olarak alınabilmektedir ve ölçüm verilerinin bilgisayara transferi gerçekleştirilebilmektedir.

Armas Elektronik Dijital Alkolmetreler
  • Kullanıcı dostu menü özelliği sayesinde kolay kullanım imkanı
  • Hassas ölçüm ile en doğru sonuçlar
  • Veri transferine olanak sunulmaktadır ve ölçüm çıktıları alınabilmektedir
  • Üflemenin yetersiz olduğu ve baygın kişilerde ölçüm yapabilme imkanı tanımaktadır
Delil özellikli alkolmetreler farklı özelliklerde modellere sahiptir. Polislerin kullandığı alkolmetre veya ihtiyaç duyulan cihaza yönelik detayları öğrenmek ve fiyatlar hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Yazılar