Siren - Anons Sistemleri

Kolluk güçlerinin kullandığı ve önemli görevlerde tercih edilen siren – anons sistemleri her kullanıma uygun farklı işlevlere sahip modellere sahiptir. Trafikte onlarca farklı araç veya yaya ile iletişime kalması gereken kolluk kuvvetlerinin kullandığı cihazların her biri, gerekli tüm uygunluk belgelerine sahiptir. Dayanıklı ve uzun ömürlü kaliteli malzemeleri üretimlerinde tercih eden Armas Elektronik, kablolu ve kablosuz siren anons sistem cihazları olmak üzere motosiklet üzeri kullanıma da tam uyum ve kolaylık sağlayan modeller de üretmektedir.

Kablosuz ve Kablolu Siren Cihazları

Siren - anons sistemleri, aracın tepe ve ikaz lambalarının kontrolüne, mikrofon ve siren ses ayarlaması yapılabilmesine olanak veren sistemlerdir. Cihaz içerisinde farklı tipte siren sesleri de bulunmaktadır. Farklı ihtiyaçlara yönelik modeller çerçevesinde Armas Elektronik kablolu ve kablosuz siren – anons cihazları sunmaktadır.  Tek bir kumanda sayesinde oldukça kolay bir şekilde kullanıcı, birçok değişik ayarı gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik kablosuz veya kablolu her bir siren – anons cihazın pratik montajı yapılabilmektedir.

Kablosuz cihazlarda yer alan mikrofonun ise kullanımı kolaydır. Mikrofon ister spiral kordonu sayesinde cihaza bağlanabilmekte istenirse de kablosuz olarak kullanımı tercih edilebilmektedir.
Armas Elektronik cihazlarında tüm uygunluk kriterleri mevcuttur. Uzun ömürlü malzemelerden üretilen her bir anons - siren cihazı, dijital kontrollere sahiptir. Üstelik tepe lambaları ile de tam uyumlu çalışabilmektedirler. Kolluk kuvvetlerinin ihtiyaçlarına yönelik farklı modeller Armas Elektronik tarafından sunulmaktadır.

Motosiklet Siren Cihazları

Motosiklet siren cihazları, motosiklet sürücülerin güvenliğini tehlikeye düşürmeden cihazın kullanımı sunan yapıya sahip bileşenlerdir. Anons ve siren özellikleri taşıyan motosiklet siren cihazları kablolu ve kablosuz olmak üzere alternatif şekilde üretilmektedir. Armas Elektronik, güvenlik birimlerinin ihtiyacı olan motosiklet siren cihazlarını en kaliteli donanım ile birlikte üretmektedir.
Mikrofon mandalı sayesinde maksimum kullanım pratikliği sunulan cihazın, mikrofonundan el sireni çaldırma ve lamba kontrol imkanı sunulmaktadır. Üstelik araçlar için tercih edilen kablosuz siren cihazlarında olduğu gibi kablosuz motosiklet siren cihazına ait spiral kablolu uzaktan kumanda, cihaza sökülüp takılabilmektedir.

Siren - Anons Sistemleri Armas

Her bir Arma Elektronik Anons Siren Cihazı;
  • Dayanıklıdır,
  • Pratik ve işlevsel kullanım imkanına sahiptir,
  • Kullanıcının güvenliği düşünülerek tasarlanan cihazlardır,
  • İkaz lambaları ile entegre çalışma imkanı sunulur,
  • Uygunluk belgelerine sahiptir.
Tüm işlevsel fonksiyonlarının yanında teknolojik alt yapısıyla örnek olan kablolu ve kablosuz anons- siren cihazları Armas Elektronik’ten sorulur. Her türlü bilgi ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Yazılar