Uyuşturucu Ölçüm Sistemleri

Uyuşturucu ölçüm sistemleri, trafikte alkol dışında bağımlılık yaratan her türlü uyuşturucu madde kullanan kişilerin yakalanmasına olanak sağlayan cihazlardır. Cihaz, kanun koyucular tarafından uyuşturucu kapsamında belirlenen onlarca farklı maddenin kullanımın tespitini yapabilir.
Trafik kontrollerinde ve sağlık birimlerinin araştırmalarında en hassas şekilde ölçüm imkanı bu cihazlar sayesinde sunulabilmektedir. Bağımlılık yaratan maddelerin tespitinde Armas Elektronik cihazları; kolluk kuvvetlerine en doğru şekilde yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.

Uyuşturucu ölçüm sistemleri, sadece trafik kontrollerindeki hassas ölçüm kabiliyetleri ile değil aynı zamanda sağlık kontrollerinde de işlevsel görevler üstlenmektedir. Armas Elektronik’in fonksiyonel cihazları, teknolojik alt yapı ve pratik kullanımlarıyla yetkililerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Cihazı koruma işlevselliği de taşıyan sistem, çantası sayesinde ürüne mobilite pratikliği sunulmaktadır. Bu sayede uyuşturucu ölçüm cihazları her zaman ve her yerde en doğru ölçümleri vermektedir.

Uyuşturucu Tespit Cihazı
Uyuşturucu tespit cihazı kısa bir süre içerisinde, ölçümü yapılan kişinin tüm detay bilgilerini güvenlik görevlilerine sunabilmektedir. En doğru ölçümlerin sahibi Armas Elektronik cihazları sonuçları, gerektiğinde delil niteliği taşıyabilmektedir.

Uyuşturucu tespit cihazları uzun süreli kullanımlarda herhangi bir sıkıntı yaşatmamak adına araç içi çakmak adaptörüne sahiptir. Bu sayede cihazlar kolaylıkla şarj edilebilmektedir. Ölçümler ise istenildiğinde cihazın kutusunda yer alan termal baskı kağıtları ve cihaz yazıcısı ile çıktı olarak alınabilmektedir.
Dayanıklı ve hafif kutusu ile uyuşturucu tespit cihazı kolay taşınabilmektedir. Kullanıcı dostu menüsü sayesinde herkesin rahatlıkla kullanabildiği cihaz, uzun süreli kullanımlarda da yüksek kapasiteye sahip veri kayıt sistemine sahiptir.

Uyuşturucu Test Kiti
Pratik ve fonksiyonellik sunan uyuşturucu test kiti ile çok kısa sürede ölçüm yapılabilmektedir. Uyuşturucu tespit cihazının olmadığı durumlarda başvurulan ya da acil ve delil niteliği taşıyacak en doğru çözümlere ihtiyaç duyulması halinde tercih edilen uyuşturucu test kiti işlevsel kullanım sunmaktadır.
Armas Elektronik kitleri ile güvenliği sağlayan asayiş ekiplerinin işleri kolaylaşmaktadır.  Kullanışlı detayları, basit yönergeleri ve kolay taşınabilmesi, uyuşturucu test kitinin tercih edilme sebepleri arasındadır. Doğru ölçümler için uyuşturucu test kitleri her zaman görev başındadır.

Armas Elektronik Uyuşturucu Ölçüm Sistemleri
Sunduğu kalıcı çözümler ile Armas Elektronik uyuşturucu kullanımı tespitinde de yetkililerin yanında yer almaktadır. Uyuşturucu ölçüm cihazı ve test kitleri hakkında tüm detaylar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Diğer Yazılar